ФеСи75, ФеСи72, ФеСи65 Упоређене класе феросилицијума: Водич за набавку за производњу челика и ливнице
Феросилицијум је феролегура која се најчешће користи у глобалној производњи челика - око 5 кг ФеСи се користи по метричкој тони произведеног сировог челика. Али није сав феросилицијум исти. Три класе које су овде покривене - ФеСи75, ФеСи72 и ФеСи65 - разликују се по садржају силицијума, границама алуминијума и профилима нечистоћа. Овај чланак пружа техничко поређење засновано на ГБ/Т 2272-2020, кинеском националном стандарду за феросилицијум, и индустријској пракси како би менаџери набавке могли да одреде праву оцену за свој процес.
Кеи Такеаваис
ФеСи75 (Си већи или једнак 75%, Ал 0,1–2,0% у зависности од под-класе)је врхунски избор за -деоксидацију челика високог квалитета, инокулацију дуктилног гвожђа и електрични челик - где је важна строга контрола укључивања.
ФеСи72 (Си већи или једнак 72%, Ал мањи или једнак 2,0%)је економична радна машина за производњу стандардног угљеничног челика, арматуре и конструкцијског челика. Испоручује отприлике 96% силицијумских јединица ФеСи75 по нижој цени по тони.
ФеСи65 (Си већи или једнак 65%, Ал мањи или једнак 2,0–3,0%)је буџетска опција за масовну деоксидацију у мање захтевним топљењем. Виши слојеви силицијума могу бити делимично замењени ФеСи65 када су циљеви спецификације Си флексибилни.
Избор величине честица зависи од процеса{0}}.10–50 мм је стандардно за ЕАФ/БОФ производњу челика; 3–10 мм за инокулацију у ливници; 0–3 мм за жицу са језгром. Коришћење погрешне величине смањује опоравак силицијума и повећава трошкове.
Ниски-под{1}}алуминијумски под{1}}(Ал мањи или једнак 0,5%, мањи или једнак 0,1%)су неопходни за челик за лежајеве, челик за опруге и електрични челик где инклузије Ал₂О₃ смањују век трајања и квалитет површине. Премија трошкова је оправдана смањеним стопама одбијања.
| Која је цена феро силицијума?Кинеске извозне цене феросилицијума 14. јула // Цена феросилицијума данас // Ферро Силицон Лумпс Прице | ||||
| Јединица: УСД/тон | ||||
| производ | Бранд | Цитат | Успон и пад | Напомена |
| феросилицијум | 72 | 1000-1030 | -- | ФОБ Тиањин Порт |
| феросилицијум | 75 | 1080-1100 | -- | ФОБ Тиањин Порт |
| Која је цена феро силицијума?Специјалне цене феросилицијума у Кини 14. јула // Ферро Силицон Прице Пер Тон // Ферро Силицон Фацтори | |||||
| Јединица: јуан/тона, природни блок, фабричка цена у готовини, укључујући порез | |||||
| Главна цена ниског алуминијумског феросилицијума у Кини | |||||
| Назив производа | Спецификација | области | цена | Успон и пад | Напомена |
| Ниско алуминијум феросилицијум | Си75Ал<0.1 | Кингхаи | 6700-6750 | -- | Фабричка цена укључујући порез |
| Ниско алуминијум феросилицијум | Си75Ал<0.5 | Кингхаи | 6400-6450 | -- | Фабричка цена укључујући порез |
| Ниско алуминијум феросилицијум | Си75Ал<0.1 | Унутрашња Монголија | 6700-6750 | -- | Фабричка цена укључујући порез |
| Ниско алуминијум феросилицијум | Си75Ал<0.5 | Унутрашња Монголија | 6400-6450 | -- | Фабричка цена укључујући порез |
| Напомена: Горе наведене цене су само за референцу. Предузећа могу да одређују цене у складу са сопственим околностима. | |||||

Требате понуду феросилицијума која одговара вашим спецификацијама?
Пошаљите нам вашу потребну оцену (ФеСи75/72/65), ограничење Ал, величину честица и месечну запремину. Вратићемо понуду са ЦОА{4}}потврдом у року од једног радног дана.
Емаил:market@zanewmetal.com· ВхатсАпп: +86 155 1882 4805
1. Феросилицијум на први поглед: шта је то и зашто је битан
Феросилицијум (ФеСи) је легура гвожђа-силицијум произведена карботермичком редукцијом кварца (СиО₂) у присуству материјала који садрже гвожђе-у потопљеној електролучној пећи. Садржај силицијума у комерцијалном ФеСи креће се од 15% до 95%, са распоном од 65-75% који чини огромну већину потрошње у производњи челика и ливници.
У производњи челика, феросилицијум има две основне функције:деоксидација(уклањање раствореног кисеоника из растопљеног челика ради спречавања порозности и укључивања оксида) илегирање(додавање силицијума за постизање циљаних механичких и магнетних својстава). У ливницама, ФеСи такође делује каоинокулант- промовише формирање финог, равномерно распоређеног графита у ливеном гвожђу - и као компонента магнезијума-феросилицијуманодулизаториза производњу нодуларног гвожђа.
ЗхенАн Интернатионал, са седиштем у Ањангу, провинција Хенан, Кина, снабдева феросилицијум у сва три разреда из две производне базе укупне површине 30.000 м², са годишњим капацитетом од 150,000+ метричких тона. Компанија поседује ИСО 9001:2015 сертификат и обезбеђује СГС{7}}контролисане пошиљке у преко 100 земаља.
2. Хемијски састав: ФеСи75 наспрам ФеСи72 наспрам ФеСи65
Табела испод представља типичан хемијски састав три разреда. ФеСи75 има најбогатију алуминијумску под-структуру према ГБ/Т 2272-2020, што одражава његову употребу у апликацијама од челика високе{8}}вредности где је контрола укључивања критична. ФеСи72 и ФеСи65 имају мање опција за подврсте и оријентисани су на деоксидацију у расутом стању.
| Елемент | ФеСи75 (Стандард) | ФеСи72 | ФеСи65 |
|---|---|---|---|
| силицијум (Си) | Веће или једнако 75,0% | Веће или једнако 72,0% | Веће или једнако 65,0% |
| угљеник (Ц) | Мање или једнако 0,20% | Мање или једнако 0,20% | Мање или једнако 0,20% |
| фосфор (П) | Мање или једнако 0,035% | Мање или једнако 0,035% | Мање или једнако 0,04% |
| сумпор (С) | Мање или једнако 0,025% | Мање или једнако 0,025% | Мање или једнако 0,03% |
| манган (Мн) | Мање или једнако 0,40% | Мање или једнако 0,50% | Мање или једнако 0,50% |
| хром (Цр) | Мање или једнако 0,30% | Мање или једнако 0,50% | Мање или једнако 0,50% |
Извор: Комерцијалне спецификације по ГБ/Т 2272-2020, потврђено на основу сертификата за млин добављача. Вредности представљају стандардну оцену; строжија ограничења доступна на захтев. Ограничења за алуминијум ФеСи75 зависе од избора под{5}}врсте – видети табелу 2.
2.1 ФеСи75 алуминијум под{2}} разреда (ГБ/Т 2272-2020)
Алуминијум је најважнија нечистоћа коју треба контролисати, јер преостали алуминијум формира чврсте Ал₂О₃ инклузије које смањују век трајања замора у челику лежаја, узрокују површинске дефекте у производима од лима и зачепљују потопљене улазне млазнице током непрекидног ливења. ГБ/Т 2272-2020 дефинише пет подврста алуминијума за ФеСи75, од којих свака има прогресивно строжија ограничења:
| Под{0}}разред | Алуминијум (Ал) Макс | Типична примена |
|---|---|---|
| ФеСи75Ал0.1 | Мање или једнако 0,10% | Електрични челик, ултра-челик за лежајеве, специјалне легуре |
| ФеСи75Ал0.5 | Мање или једнако 0,50% | Челик за лежајеве, челик за опруге, високо{0}}квалитетни конструкциони челик |
| ФеСи75Ал1.0 | Мање или једнако 1,0% | Опште легирани челик, челик за цевоводе, челик за посуде под притиском |
| ФеСи75Ал1.5 | Мање или једнако 1,5% | Угљенични конструкцијски челик, арматура, жичана шипка |
| ФеСи75Ал2.0 | Мање или једнако 2,0% | Општа деоксидација где контрола укључивања није критична |
Извор: ГБ/Т 2272-2020. Ал0.5 и Ал0.1 под-разреда имају премију у цени - обично 5–10% изнад стандардног ФеСи75 -, што одражава додатну рафинацију која је потребна током производње.
За ФеСи72 и ФеСи65, алуминијум је обично специфициран као једно максимално ограничење (мање или једнако 2,0% за ФеСи72, мање или једнако 2,0–3,0% за ФеСи65), а не кроз дискретне под-врсте. Прилагођене ниске-Ал варијанте ФеСи72 су доступне, али су мање уобичајене.
3. Деоксидација: Како садржај силицијума утиче на перформансе
Када се феросилицијум дода растопљеном челику, силицијум реагује са раствореним кисеоником према реакцији:
2ФеО + Си → 2Фе + СиО₂
Произведени силицијум (СиО₂) је мање густ од течног челика и плута у слој шљаке. Што је већи садржај силицијума у феросилицијуму, то више кисеоника може да уклони по килограму додане легуре.
3.1 Практично поређење силиконских јединица
За потребе набавке, израчунајтецена по испорученој јединици силиконаа не трошак по тони легуре. Једна метричка тона сваког разреда даје следеће приближне јединице силицијума (под претпоставком минималног садржаја Си):
| Оцена | Си Испоручено по МТ | Релативна потрошња ФеСи (да испоручи једнак Си) |
|---|---|---|
| ФеСи75 | 750 кг | 1,00× (основна линија) |
| ФеСи72 | 720 кг | 1.04× (+4%) |
| ФеСи65 | 650 кг | 1.15× (+15%) |
Вредности засноване на минималном садржају силицијума по комерцијалној спецификацији. Стварна стопа обнављања силицијума (обично 70–92%) даље зависи од времена додавања, температуре купатила и услова мешања - фактора независно од изабраног квалитета.
Опоравак силикона- проценат додатог силицијума који стварно улази у челик - креће се од приближно 70% за ране чврсте додатке до 85–92% за касне додатке течног-челика или убризгавање кроз жицу са језгром. Приликом упоређивања квалитета, примените историјску стопу опоравка ваше фабрике на теоретски испоручени силицијум по тони да бисте проценили ефективну цену по килограму обновљеног силицијума.
4. Примене у ливници: Инокулација и нодулизација
У производњи ливеног гвожђа, улога феросилицијума се помера са деоксидације наконтрола микроструктуре. Две различите функције су важне:
4.1 Инокулација
Када се дода растопљеном ливеном гвожђу непосредно пре изливања, феросилицијум подстиче формирање финих, равномерно распоређених графитних пахуљица типа-А (у сивом гвожђу) или графитних нодула (код дуктилног гвожђа). Ово побољшава затезну чврстоћу, смањује дубину хлађења и производи конзистентније механичке особине у секцији ливења. ФеСи75 је стандардна класа инокуланта јер његов висок садржај силицијума обезбеђује брзо растварање и снажан ефекат графитизације уз минималну запремину додавања.
4.2 Нодулизација (дуктилно гвожђе)
Феросилицијум служи као легура носача у нодулизаторима магнезијума-феросилицијума (МгФеСи) - који обично садрже 5–9% Мг, 42–48% Си и баланс гвожђа. ФеСи база обезбеђује силицијум потребан за промоцију графита, док магнезијум покреће сфероидизацију графита од љускица до чворова. ФеСи75 са ниским садржајем алуминијума (мање или једнако 1,0%) је пожељнији за производњу нодулизатора јер вишак алуминијума омета опоравак магнезијума.
| Апликација | Препоручена оцена | Типична величина | Кључна спецификација |
|---|---|---|---|
| Инокулација од сивог гвожђа | ФеСи75 | 3–10 мм | Си већи или једнак 75%, Ал мањи или једнак 1,5%, Ца 0,5–1,5% (корисно) |
| Инокулација од нодуларног гвожђа | ФеСи75 | 1–6 мм | Си већи или једнак 75%, Ал мањи или једнак 1,0%, пожељно ниско Ти |
| Нодулизатор базна легура | ФеСи75 (ниско Ал) | 10–30 мм | Си 42–48% (у МгФеСи), Ал мање или једнако 1,0% |
| Општа ливничка деоксидација | ФеСи72 или ФеСи65 | 8–15 мм | Стандардна комерцијална спецификација |
Специфичне за ливнице{0}}врсте феросилицијума могу да укључују контролисане нивое калцијума (0,5–2,0%) да би се побољшала ефикасност инокулације. Потврдите ове захтеве са својим металургом у ливници пре наручивања.
5. Одабир величине честица по процесу
Величина честица утиче на брзину растварања, опоравак силицијума, стварање прашине и логистику руковања. Табела испод мапира сваки уобичајени опсег величина феросилицијума на његову стандардну примену процеса:
| Опсег величина | Процес | Образложење |
|---|---|---|
| 0–3 мм (прашак/ситна) | Пуњење жице са језгром, убризгавање праха | Фина величина честица обезбеђује уједначену густину паковања унутар челичног омотача и брзо растварање у топљењу након убризгавања. |
| 1–3 мм | Секундарна металургија, прецизно ливење | Брзо растварање за касно-сређивање композиције. У прецизним одливцима са танким{2}}зидима (зид<10 mm), fine powder improves density by ~30%. |
| 3–10 мм | Инокулација у ливници, средње пећи | Уравнотежена брзина растварања обезбеђује равномерну дистрибуцију у кутлачи пре сипања. Стандард за инокулацију кутлача у ливницама гвожђа. |
| 10–50 мм | ЕАФ, БОФ, пећи лопатице (стандардна производња челика) | Најшире специфицирана величина на глобалном нивоу. Честице се растварају контролисаном брзином, постижу дубоку деоксидацију и лаке су за руковање и пуњење помоћу конвенционалне опреме. |
| 50–100 мм | Велике пећи, пуњење на велико | Минимизира губитке оксидације током пуњења. Захтева дуже време растварања; погодан за пећи са довољним временом задржавања и мешања. |
| Природни блок (као-здробљен) | Опште намене, на-димензионисању сајта | Нижа цена (без прецизног скрининга). Млинови са-могућношћу дробљења и просијавања могу да преферирају ову опцију. |
Толеранција скрининга: комбиновани материјал превелике и мање величине не би требало да пређе 10% укупне тежине серије по стандардној комерцијалној пракси. За примену жице са језгром типичне су мање толеранције (±5%).
6. Паковање, документација и осигурање квалитета
За међународне набавке, паковање и документација су важни колико и сама спецификација легуре.
6.1 Опције паковања
1 МТ вреће за расути терет (ФИБЦ):Стандардно паковање за извоз. Ткани полипропилен са унутрашњом полиетиленском облогом. УВ-стабилизован за складиштење на отвореном. Четири петље за подизање за руковање краном/виљушкаром.
25 кг / 50 кг вреће на палетама:Погодно за мање{0}}купце или објекте без-опреме за руковање врећама. Схринк-умотан на дрвене фумигиране палете (усаглашено са ИСПМ 15).
Челични бубњеви:За фине прахове (0-3 мм) где је заштита од влаге критична. Користи се првенствено за материјале са језгром-жице-.
Сва амбалажа је означена разредом, бројем серије, хемијском спецификацијом, нето тежином и идентификацијом произвођача ЗхенАн. Прилагођено означавање (бренд купца, означавање одредишта) је доступно за уговорне поруџбине.
6.2 Документација о квалитету
Свака пошиљка укључује:
Сертификат о анализи (ЦОА):Хемијска анализа{0}}специфичне серије за Си, Ал, Ц, П, С, Мн, Цр и све друге елементе наведене у купопродајном уговору.
СГС (или еквивалентан) извештај о инспекцији:Провера хемијског састава, расподеле величине честица и стања паковања од стране{0}} Доступно на захтев или као уговорни захтев.
Извештај о дистрибуцији величине честица:Анализа сита која показује проценат у оквиру спецификације, фракције превелике и мање величине.
Листа паковања и сертификат о пореклу:Стандардна отпремна документација. Образац Е / Образац Ф сертификати доступни за применљиве преференцијалне трговинске аранжмане.
7. Како навести феросилицијум у наруџбини
Потпуна спецификација феросилицијума треба да садржи следећих шест елемената. Следи пример:
Пример спецификације наруџбенице:
Производ: феросилицијум ФеСи75Ал1.0
Хемикалија: Си већи или једнак 75,0%, Ал мањи или једнак 1,0%, Ц мањи или једнак 0,20%, П мањи или једнак 0,035%, С мањи или једнак 0,025%
Величина: 10–50 мм (веће или једнако 90% унутар опсега, Мање или једнако 5% превелике, Мање или једнако 5% мање величине)
Паковање: 1 МТ вреће за расути терет са унутрашњим слојем
Количина: 100 МТ (±5% толеранције)
Документација: ЦОА по серији, СГС инспекција у луци за утовар
Достава: ФОБ Тиањин / ЦИФ [одредишна лука]
Укључивање свих шест елемената елиминише двосмисленост и осигурава да добављач може да цитира и испоручи тачно оно што ваш процес захтева.
Често постављана питања
Која је разлика између ФеСи75, ФеСи72 и ФеСи65 феросилицијума?
Три степена се разликују првенствено по садржају силицијума: ФеСи75 садржи више од или једнако 75% Си, ФеСи72 садржи веће или једнако 72% Си, а ФеСи65 садржи веће или једнако 65% Си. ФеСи75 нуди најјачу моћ деоксидације и пожељан је за инокулацију челика високог{8}}квалитета и нодуларног гвожђа. ФеСи72 је економична алтернатива за општу производњу челика - захтева приближно 4% више материјала по тежини за испоруку истих јединица силикона. ФеСи65 се користи у масовној деоксидацији где је цена примарна брига, а циљеви спецификације силицијума су флексибилни. ФеСи75 такође нуди пет алуминијумских под{17}}врста (Ал мање од или једнако 0,1% до мање од или једнако 2,0%) за апликације које захтевају строгу контролу укључивања, као што су челик за лежајеве и електрични челик.
Како делује реакција деоксидације феросилицијума у производњи челика?
Силицијум у феросилицијуму реагује са раствореним кисеоником у растопљеном челику према 2ФеО + Си → 2Фе + СиО₂. Добијени силицијум диоксид (СиО₂) је лакши од течног челика и плута у слој шљаке, где се уклања. ФеСи75, са већим садржајем силицијума по килограму, постиже бржу и потпунију деоксидацију. Стопе обнављања силицијума се обично крећу од 70% до 92% у зависности од методе додавања - касни додаци деоксидованом челику или убризгавање кроз жицу са језгром дају већи опоравак од раних чврстих додатака у оксидационо купатило. Правилно деоксидисани челик има мање инклузија оксида, боља механичка својства, смањену порозност и побољшан квалитет површине.
Коју величину честица феросилицијума треба да изаберем за своју примену?
Избор величине честица зависи од врсте пећи и методе додавања. Користите 0–3 мм за производњу жице са језгром и системе за убризгавање праха. Користите 3–10 мм за инокулацију у ливници и пећи средњег{6}}капацитета. Користите 10–50 мм за електролучне пећи (ЕАФ), основне пећи са кисеоником (БОФ) и пећи ливачке - ово је најчешће наведена величина у глобалној производњи челика. Користите 50–100 мм за велике пећи са потопљеним луком и пуњење у расутом стању. Природни блокови (као-здробљени, непросијани) материјал је доступан по нижим ценама за млинове који сами димензионишу. Увек проверите толеранције дистрибуције величина код свог добављача пре наручивања.
Која је улога алуминијума у феросилицијуму и зашто су ниски{0}}Ал нивои битни?
Алуминијум је природна нечистоћа у феросилицијуму, уведена из кварцне сировине и процеса редукције. У стандардној производњи челика, нивои алуминијума до 2,0% су прихватљиви јер резултирајући укључци Ал₂О₃ нису критични за перформансе крајње употребе. Међутим, за челик за лежајеве, челик за опруге, електрични челик и друге високе-врсте чистоће, потребан је ниски-алуминијумски феросилицијум (Ал мањи или једнак 0,5% или мањи од или једнак 0,1%) јер тврди, не-деформабилни Ал₂О₃ укључци животног века, смањујући квалитет површине напона у имп-у, смањујући замор површине производи танког{9}}производа и могу да запуше потопљене улазне млазнице током непрекидног ливења. Премија на цену за ниске-класе Ал (5–10%) се обично надокнађује кроз смањене стопе одбијања у производњи челика високе{14}}е вредности.
Како се феросилицијум обично пакује за међународну испоруку?
Стандардно извозно паковање су вреће од 1-метричке-тоне (ФИБЦ) направљене од тканог полипропилена са унутрашњим полиетиленским облогама. Они су УВ-стабилизовани за складиштење на отвореном и имају четири петље за подизање. За купце мањег обима, стандардне су плетене вреће од 25 кг или 50 кг на фумигованим дрвеним палетама (усаглашене са ИСПМ 15). Фини прах разреда (0–3 мм) се може испоручити у затвореним челичним бачвама ради заштите од влаге. Сва амбалажа носи број серије, разред, хемијску спецификацију, нето тежину и идентификацију произвођача. ЗхенАн шаље из луке Тиањин са комплетном документацијом укључујући ЦОА, СГС извештаје о инспекцији, листу паковања и сертификат о пореклу.
Могу ли да користим ФеСи72 уместо ФеСи75 за деоксидацију у производњи челика?
Да, ФеСи72 може заменити ФеСи75 у многим општим применама у производњи челика. Хемија деоксидације је идентична - само се мења потребна количина. Потребно вам је приближно 4% више ФеСи72 по тежини да бисте испоручили исту масу силицијума као ФеСи75. ФеСи75 остаје бољи избор када: (а) је потребна строга контрола спецификације силицијума у коначном типу челика, (б) производња челика високог -челика (лежајни, опружни, електрични, алатни челик) где су границе нечистоћа критичне, или (ц) садржај алуминијума мора бити строго контролисан кроз сертификовани Ал под-. ФеСи72 је економичан избор за производњу стандардног угљеничног челика, челика за арматуру, конструкцијског челика и жичане шипке где су мање варијације нечистоћа унутар толеранције. Израчунајте своју ефективну цену по опорављеном килограму силикона пре него што донесете одлуку о замени.
Референце
ГБ/Т 2272-2020 - феросилицијум (硅铁). Национални стандард Народне Републике Кине. хттпс://опенстд.самр.гов.цн/бзгк/стд/невГбИнфо?хцно=Ф93Д0Б06ФА81Ф6070Ф10БФ51822ББ152 (приступљено 06.08.2026)
ХС феролегура - феро силицијум: оцене, састав и примена. хттпс://хсферроаллои.цом/ферро-силицон/ (приступљено 2026-08-06)
ХС Феролегура - класе феросилицијума и њихова примена. хттпс://хсферроаллои.цом/градес-оф-феросилицијум-и-њихове-апликације/ (приступљено 06.08.2026)
ЗКС феролегура - Специфични захтеви за величину феросилицијума у различитим индустријама. хттпс://зкферроаллои.цом/ресоурце/специфиц-захтеви-за-феросилицијум-величину-у-различитим-индустријама/ (приступљено 06.08.2026)
ЗхенАн / Ферро-Силицон-Аллои.цом - Које величине феросилицијума за производњу челика? Комплетан водич за одабир величине честица. хттпс://ввв.ферро-силицијум-аллои.цом/невс/вхат-величина-феросилицијум-за-производњу челика-цомпле-85576345.хтмл (приступљено 2026-08-06)
База података Цаисхуку материјала - ФеСи75Ал1.5 по ГБ/Т 2272-2020. хттпс://ввв.цаисхуку.цом/материал/детаил_3006345.хтмл (приступљено 06.08.2026)
База података Цаисхуку материјала - ФеСи65 по ГБ/Т 2272-2020. хттпс://ввв.цаисхуку.цом/материал/детаил.пхп?мид=3007761 (приступљено 06.08.2026)
Елкем - Шта је феросилицијум? хттпс://ввв.елкем.цом/продуцтс/силицон/ферросилицон/ (приступљено 2026-08-06)
Беифанг Аллои - Ферро Силицон 70/75 Граде: Спецификације, својства и примене. хттпс://ввв.беифангаллои.цом/ферро-силицијум-70-75-граде-специфицатионс-пропертиес-анд-апплицатионс/ (приступљено 06.08.2026)
Оригинални изворни чланак - ЗхенАн Интернатионал, „Високи квалитет феросилицијума 75%/72%/65% за производњу челика.“ хттпс://ввв.метал-аллои.цом/инфо/хигх-квалитетни-феросилицијум-75-72-65-фор-стее-103043805.хтмл (објављено 13.07.2025, приступљено 6.8.2026)
Сви технички подаци су-упоређени са цитираним изворима од датума ажурирања (6. августа 2026.). Распони хемијског састава су засновани на ГБ/Т 2272-2020 и репрезентативним комерцијалним спецификацијама. Стварни млински сертификати могу да варирају у оквиру дозвољене толеранције важећег стандарда. Ако идентификујете грешку, контактирајте нас на market@zanewmetal.com да бисмо је могли исправити.

Наведите свој феросилицијум - Ми ћемо вам понудити понуду у року од 24 сата
Реците нам своју оцену (ФеСи75/72/65), ограничење Ал, величину честица, преференцију паковања и месечну запремину. Наш металуршки тим ће вратити понуду са ЦОА-потврдом са роком испоруке.
Емаил:market@zanewmetal.com· ВхатсАпп: +86 155 1882 4805

